logo cube adventure
Zážitok z lezenia v Slovenskom raji.

E-bajkom na ferratu


Požičovňa elektrobicyklov Slovenský rajPozývame Vás na nezabudnuteľný zážitok v Slovenskom raji - pozicovňu e-bikov! Slovenský raj je prekrásna oblasť so svojou jedinečnou prírodou, úchvatnými scenériami a malebnými cyklistickými trasami. Využitie elektrických bicyklov (e-bikov) vám umožní ľahšie preskúmať túto oblasť a objaviť jej skryté klenoty.

Naša pozicovňa ponúka moderné e-biky, ktoré kombinujú silu tradičného bicykla s asistenciou elektrickej energie. Tieto bicykle vám umožnia prekonať dlhšie vzdialenosti a zvládnuť aj náročnejšie terény bez väčšej námahy. Sú ideálnym spôsobom, ako sa dostať do hlbín Slovenského raja a objaviť jeho nádherné vodopády, kaňony, jaskyne a horské vrcholy.

Pri pozicovaní e-bikov vám poskytneme všetko potrebné vybavenie vrátane helmy a mapy so značenými trasami. Naše vyškolené personál vám tiež ochotne poradí s výberom vhodnej trasy podľa vašich preferencií a schopností. Môžete si vybrať medzi pokojnými rodinnými trasami alebo náročnejšími adrenalínovými cestami pre skúsenejších cyklistov.

  • 9 Ebike
Cenníky Online rezervácie

ebike pozicovna slovensky raj slovensky raj ebike pozicovna

Požičovňa e-bikov

Pozicovňa e-bikov v Slovenskom raji je ideálna pre jednotlivcov, skupiny alebo rodiny, ktoré chcú stráviť aktívny deň v prírode. Okrem prenájmu e-bikov vám tiež môžeme odporučiť miesta na občerstvenie alebo atrakcie v blízkosti, ktoré by ste nemali vynechať.

Nech už ste dobrodruh alebo len milovník prírody, pozicovňa e-bikov v Slovenskom raji vám otvára dvere k nevšedným zážitkom a objavovaniu tohto nádherného regiónu. Nechajte sa strhnúť dobrodružstvom na dvoch kolesách a objavujte krásy Slovenského raja s e-bikom!

Lorem ipsum dolor INFORMÁCIE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur do eiusmod tempor incididunt
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipi sed do eiusmod tempor incididunt
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing el do eiusmod tempor incididunt
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipis eiusmod tempor incididunt
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitsed do eiusmod tempor incididunt
Share:
logo cube adventure
Aktívny oddych
v SLOVENSKOM RAJI

Spokojní zákazníci čo o nás hovoria naši zákazníci

zakaznik cube slovensky raj
Anna Stromková
"

S požičaním ferratového setu som bola nadmieru spokojná, vrelo každému odporúčam. Je to užasný zážitok v prekrásnej prírode Slovenského raja.

Napíšte nám

Cenník - Požičovňa elektro bicyklov Cube Adventure - Slovenský Raj
Elektrický bicykel 1 ďeň
40 €
Elektrický bicykel 4 hodiny
30 €

Otváracie hodiny: 7.00 - 18.00 (15.6. - 31.10.2022) Parkovanie e bikov pocas prechodu ferratou na Kláštorisku v areáli Kartuziánsky kláštor na samostatnom stojane. * Elektro bicykel musí byť vrátený do 18.00 hodiny!

Online rezervácie Ebajky - Slovenský raj

On-line rezervácia je veľmi jednoduchá a rýchla. Stačí vyplniť nasledujúci online rezervačný formulár a odoslať. Po odoslaní rezervácie Vám na daný deň bicykel rsp. bycikle zarezervujeme a Vy sa už nemusíte obávať o to, či sa Vám nejaký ráno ešte ujde. Potom Vám už ostáva iba jediné, vyzdvihnúť si bicykel v daný deň v čase od 7:00 u nás v CUBE Adventure Slovenskom raji TIC Čingov pri vjazde na záchytné parkovisko alebo v Chate na Rázcestí.

Počet eBajkov
spam code

O prípadnej zmene alebo zrušení rezervácie nás prosim kontaktujte najlepšie telefonicky na čísle +421 905 820 061. Ďakujeme.

Požičovňa Cube Ferratové sety Detská ferrata Ebajky Bicykle Splavovanie Lietadlá Cenník Rezervácie
HOTLINE Top